Центр-VITAЦентр-VITA

Директор: Пальченко Ольга Юріївна

Створення та відновлення життевого середовища. Розробка архітектурних проектів на основі методики Золотого перетину та Золотого вурфу, тобто на основі пропорційності - космічної гармонії. За якою і створено Всесвіт. Це є, по іншому кажучи, єзотерична архітектура. За цими правилами створювались величні архітектурні шедеври минулого. Ці тайни нам відомі. Гармонія Всесвіту - людини та природи - це одна сутність. За цими правилами будувався Всесвіт. За цими правилами створюється музикальна гармонія. За цими правилами створюється все живе і неживе в Природі. Створення суспільно значимих фінансово-організаційних проектів суміщених з архітектурними та будівельними проектами, спрямованних на поліпшення в першу чергу навколишнього середовища. Створення умов для реабілітації інвалідів, створенню для них сучасних цівілізаційних умов життедіяльності, нових місць працевлаштувння. Створення парків та нового озеленення на сучасній дендрологічній ооснові.

Телефон: (06264) 3-74-38, (099) 061-20-89
Адреса: Україна, 84333, м. Краматорськ, вул. Лазо, 29-66А
E-mail: guto@i.ua
URL:

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.