Адастра Нова, ТОВАдастра Нова, ТОВ

Директор: Матвієнко А.О.

Компанія Адастра нова, яка працює на ринку інформаційних послуг, пропонує: ліцензійне ПЗ; послуги по підтримці типових рішень фірми 1С на базі системи 1С:Підприємство 8.Х, 7.7; впроваджує проекти комплексної автоматизації підприємств; інформаційно-технологічне обслуговування; консультаційне обслуговування; ІТ-консалтинг. За час роботи на ринку ІТ України в області автоматизації підприємств був реалізований ряд успішних проектів по впровадженню систем управління підприємством на базі типових рішень фірми 1С. Наші компетенції: консолідація данних групи компаній; розрахунок собівартості та управління зарплатами; бюджетування; бугхалтерський та податковий облік; взаємодія облікових систем; фінансовий облік у відповідності з МСФО.

Телефон: (044) 331-17-63, (095) 337-89-01
Адреса: Україна, 03057, м. Київ, ул. Солом’янська, 5, оф. 306
E-mail: many16@mail.ru
URL: http://www.adastra.kiev.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.