System Integration Service, ТОВSystem Integration Service, ТОВ

Директор: Токовенко О.С.

Компанія "System Integration Service" заснована як товариство з обмеженою відповідальністю в 1999 році. Основні напрямки діяльності: системна інтеграція у сфері інформаційних і телекомунікаційних технологій, побудова та управління IT інфраструктурою, гарантійне й післягарантійне обслуговування, технічна підтримка проектів, розширене сервісне обслуговування з гарантованим часом відновлення. System Integration Service є партнером провідних виробників у сфері інформаційних технологій, таких як IBM, Cisco, Dell, EMC, Sun Microsystems, APC by Schneider Electric, Toshiba Leading Innovation, Eaton Powerware, Juniper Networks, Motorola, Molex, ACADEX, Microsoft, Лабораторія Касперського, ESET, Dr.Web, ABBYY. В активі компанії – понад 350 успішно реалізованих комплексних проектів у багатьох українських та міжнародних організаціях. Проекти, реалізовані нашими фахівцями, визнані «Найкращими проектами» в різних номінаціях.

Телефон: (044) 496-06-45
Адреса: Україна, 01680, м. Київ, вул. Предславинська, 35, корп. 21, оф. 331
E-mail: [email protected]
URL: http://www.sis.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.