Хайтед Україна, ТОВХайтед Україна, ТОВ

Директор: Шапарь Володимир Іванович

ТОВ «Хайтед Україна» - офіційний дистриб’ютор компанії Perkins (Великобританія) в Україні. Здійснює: поставки дизельних та газопоршневих двигунів Perkins для дорожньої, будівельної, сільськогосподарської, промислової техніки та електротехнічного обладнання. Пропонує: 1.продаж двигунів Perkins всіх типів та модифікацій; 2.великий асортимент оригінальних запчастин та витратних матеріалів Perkins (зі свого складу та складу виробника); 3.регламентне технічне обслуговування з повною діагностикою всіх систем двигунів Perkins; 4.поточний, капітальний та гарантійний ремонт. Двигуни Perkins обрали такі виробники, як: Wirtgen Group, Bobcat, Broddway, Linde, Manitou; FG Wilson, Elteco, Gesan, MOSA, Atlas Copco, Atmos; Claas, Landini, Mc Cormick, MF, Lindner; Colmar, Carmix, Case та ін.

Телефон: (044) 501-91-17
Адреса: Україна, 04074, м. Київ, вул. Новозабарська, 2/6, оф. 315
E-mail: info@hited.com.ua
URL: http://www.hited.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.