ЛОКУ ДОК ЮжныйЛОКУ ДОК Южный

Директор: Панченко Сергій Васильович

Заклад оздоровлює дітей віком від 5 до 17 років. Дитячий оздоровчий комплекс "Южний" розташований у курортній зоні с. Піщане, Бахчисарайського р-ну на мальовничім Кримськім екологічно чистім узбережжі (в 30 км від міста Севастополя, в 50 км від міста Сімферополя). Краса природи, численні визначний пам'ятки, упоряджені пляжі, а головне унікальна кліматична зона, що поєднує м'який клімат прибережжя й сухий клімат степуроблять відпочинок дітей привабливим, що й запам'ятовуються. ДОК "ЮЖний" розташовано на території 14,7 га, має власний пляж, кіноконцертний зал "Лугань" на 630 місць, центр дитячої творчості, бібліотеку із читальним залом, конференц-зал, танцювальний майданчик, літню естраду, стадіон, ігротеку, комп'ютерний клас, медичний блок, магазин-кафе, гуртожиток для персоналу, банно-пральний комбінат, Тривалість зміни складає 21 день.

Телефон: (0655) 49-24-94
Адреса: Україна, 98431, с. Піщане, вул. Верхній Городок, 34
E-mail: PanchenkoS.V@gmail.com
URL:

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.