Украгропостач, ВЛПУкрагропостач, ВЛП

Директор: Омельченко М.П.

ВЛП "Украгропостач" являється генеральним діллером ВО "Гомсільмаш" пропонує всю гаму зернозбиральних комбайнів марки "Палесье", самохідні та причіпні кормозбиральні комбайни марки "Палесье". На всю техніку ВО "Гомсільмаш" пропонує лізинг на 3 роки під 15% річних в грн. Офіційний дилер білоруського заводу ТОВ "Бобруйськагромаш" Офіційний представник російського об"еднання "Агромашхолдинг", що включає в себе: -Красноярський комбайновий завод (комбайни "Енисей") -Волгоградський тракторний завод (бульдозера ДТ-75) -Володимирський моторотракторний завод (трактора Т-25, Т-30, ВТЗ-2048 комунальні машини на базі ВТЗ) -Липецький тракторний завод (трактора ЛТЗ-60, комунальні машини на базі ЛТЗ)

Телефон: (044) 541-07-26
Адреса: Україна, 02002, м. Київ, вул. М. Раскової, 11А, оф. 510-514
E-mail: ukragropostach@bigmir.net
URL: http://www.ukragropostach.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.