Ель-Капітан, спеціалізований магазинЕль-Капітан, спеціалізований магазин

Директор: Петров Сергій Геннадійович

Магазин Ель-Капітан – спорядження та одяг для туризму, альпінізму, активного відпочинку. Працюємо з 2004 року, продаємо спорядження для туризму та альпінізму провідних світових виробників. З 2008 року відкрили відділ з продажу велосипедів та велоаксессуарів. Весь персонал від директора до продавця ходять в походи, їздять на велосипедах, беруть участь у мультиспортивних перегонах, займаються альпінізмом та скелелазінням. Практично все спорядження, що ми продаємо було випробувано нами власноруч у найжорсткіших умовах. При підборі асортименту магазину ми керуємось правилом «Ми не продаємо те, з чим би не пішли самі». Окрім звичної накопичувальної, маємо знижки пропорційні до туристично-альпіністського досвіду.

Телефон: (044) 457-99-11, 592-26-43
Адреса: Україна, 03056, м. Київ, вул. Борщагівська, 133
E-mail: info@el-cap.kiev.ua
URL: http://www.el-cap.kiev.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.