Стандарт-М, ТОВ НВФСтандарт-М, ТОВ НВФ

Директор: Іванова Надія Михайлівна

Наше підприємство ТОВ НВФ «Стандарт-М» - має більш ніж 12-річний досвід в області поставок, обслуговування і ремонту засобів вимірювальної техніки, контрольно - вимірювальних приладів і апаратури, випробувального і лабораторного обладнання, а також здійснення комплексного оснащення вимірювальних і випробувальних лабораторій у тому числі СТО і станцій діагностики для проведення державного технічного огляду автотранспортних засобів. Якість всієї пропонуємої продукції відповідає нормам, технічним умовам прийнятими заводами-виробниками, а також задовольняє вимогам нормативних документів Держспоживстандарту України в області забезпечення єдності вимірювань. На всі засоби вимірювальної техніки, придбані у нас надаються гарантійні зобов`язання. Протягом всього терміну експлуатації придбаних у нас засобів вимірювальної техніки і обладнання ми надаємо допомогу при проведенні повірки і передповірочної підготовки обладнання.

Телефон: (061) 220-25-34, 224-06-17
Адреса: Україна, 69096, м. Запоріжжя, вул. Чуйкова, 23/83
E-mail: standart1995@gmail.com
URL: http://www.standart-m.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.