Нептун, ТОВНептун, ТОВ

Директор: Коваленко Олександр Пилипович

Виробництво мінеральної води (природна лікувально-столова вода) ОСТРЕЧЕНСЬКА В наш час «Нептун» - це свердловина мінеральної води, два цехи, в яких розливається мінеральна вода та виробляються солодкі безалкогольні напої, виробнича лабораторія з контролю якості, а ще - сучасна техніка, новітні технології та потужні кадри. Але як на Чернігівщині, так і далеко за її межами підприємство здобуло популярність саме завдяки цілющим властивостям мінеральної води «Остреченська». «З поміж інших мінеральних вод «Остреченська» вирізняється не лише унікальним смаком, а й лікувальними властивостями. Вона рекомендується людям із хронічними гастритами та зниженою секреторною діяльністю шлунку, а також при виразкових хворобах 12-палої кишки та шлунку, хронічних колітах та ентероколітах, захворюваннях печінки та жовчовивідних шляхів, а ще - гепатитах, холециститах, хронічних панкреатитах. Отже, й вимоги до цієї води пред’являються найвищі. До речі, «Остреченська» - лікувально-столова вода середньої мінералізації».

Телефон: (04644) 2-10-32
Адреса: Україна, 15600 ,м. Мена, вул. Гастелло, 3
E-mail: [email protected]
URL: http://www.neptun.cn.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.