Барви Життя, ППБарви Життя, ПП

Директор: Стотика Ірина Євгеніївна

Ексклюзивний представник на Україні польської будівельної хімії Barwa Sam. Продаж для промислових підприємств, магазинів та роздрібних клієнтів. У нас ви можете придбати добавки в бетон та розчини, антисептики, пропитки та інше. До нашого асортименту належать: замінник вапна ЦЕМАПЛАСТ( 3-6 л замінюють 1 т гідрат. вапна), пластифікатор БЕТО-ПЛАСТ, гідрозахисний ущільнювач до бетону БЕТО-ЩЕЛЬ, протиморозні домішки в бетон МОРОЗО-БЕТ та цементні розчини МОРОЗО-ПЛАСТ, антисептик проти грибка на бетоні АБЕДИС 06 тощо. Починаючи з 2006 року на заводі-виробнику працює заводський контроль продукції із власною хімічною лабораторією, який відповідає за якість на усіх етапах виробництва. Контролю підлягають як сировина, так і готові товари, склади, а також поетапне виробництво. Продукція має сертифікати відповідності. Усі наші продукти високої якості. Більш детальну інформацію читайте на нашому сайті. Формуємо мережу дистриб’юторів (дилерів) у регіонах.

Телефон: (044) 491-08-58, (068) 375-11-11
Адреса: Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 33-37
E-mail: businke@bigmir.net
URL: http://www.plastificator.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.