ДаЛаС ТМ Садовий центрДаЛаС ТМ Садовий центр

Директор: Бугира О.П.

ДаЛаС ТМ Садовий центр реалізує в місті Київ та всі регіони України: ДЕКОРАТИВНІ РОСЛИНИ: декоративно-листяні дерева та кущі, вічнозелені, екзотичні та формовані рослини, бонсаї, великі рослини, рулонні газони, водні рослини. САДОВІ КВІТИ: троянди, рододендрони, хризантеи, балконні квіти (однорічники) - сурфінія, петунія, бегонія, фуксія та ін. ПЛОДОВІ: дерева та кущі. ТОВАРИ ДЛЯ САДУ ТА ГОРОДУ: добрива та торфосуміші, засоби захисту рослин, садовий інвентар, садова техніка, вироби з дерева та (або) металу, вироби з кераміки, цибулини квітів, книги та багато іншого. ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН: проекти, ескізи, озеленення, виконання робіт, авторський догляд. ПОСЛУГИ САДІВНИКА: обрізка дерев та кущів, лікування, захист рослин, догляд за газоном. Працюємо 7 днів на тиждень.

Телефон: 0 (4594) 6-94-78
Адреса: Україна, 07401, м. Бровари, вул. Андреєва, 2
E-mail: dalas@dalas.com.ua
URL: http://www.dalas.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.