Діскордія-Київ, ТОВДіскордія-Київ, ТОВ

Директор: Онищук Олександра

З 1992 РОКУ НАША КОМПАНІЯ ПРАЦЮЄ В СФЕРІ НАДАННЯ ЕКСПЕДИТОРСЬКИХ ПОСЛУГ з міжнародних вантажних перевезень автомобільним, авіф та залізничним транспортом. Крім офіса у Києві, існує мережа офісів у Болгарії (в містах Варна та Софія www.discordia.bg), Румунії і Греції. Ми пропонуємо: Аутсорсінг логістичних послуг Міжнародні перевезення вантажів автомобільним, авіа, залізничним транспортом та мультимодвльні перевезення Доставка збірних вантажів Логістика складування і розпреділення вантажів в Європі Щоденний контроль за рухом вантажу по маршруту Митно-брокерські послуги Професійні БЕЗКОШТОВНІ консультації з усіх питань автомобільних та залізничних перевезень Страхування вантажів

Телефон: (044) 494-45-71
Адреса: Україна, 03035, м. Київ, пл. Солом'янська, 2
E-mail: discord-kiev@ukrnet.net
URL: http://discordia.kiev.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.