Дрогобицький машинобудівний завод, ВАТДрогобицький машинобудівний завод, ВАТ

Директор: Лазарів В.Я.

ВАТ "ДМЗ" виготовляє нафтогазове обладання: калібратори і центратори зварні, цільнофрезеровані (корпус, яких разом з лопастями, становить одне ціле), збірні ( складаються з корпусу і муфти з цільнофрезерованими або приварними лопастями). Лопасті спиральні або прямої форми. Діаметр калібруючої частини (від 98,4 мм. до 660мм.), довжина до 2500 мм.; центратори корпусні типу КМ; шламовловлювачі; фрезери; фрезери-рейбери; фрезер долото типу ФД; райбер-калібратори; шламометаловловлювачі; колокола питу К і КС; - мітчики типу МБУ, МСЗ; - труболовки типу ТВН, ТНЗ; - перевідники П, М, Н, ПШВ, ПШН, ППВШ; - перевідники для НКТ; - запчастини для бурових насосів (втулки, клапани, штоки, поршня),

Телефон: (03244) 3-84-31
Адреса: Україна, 82109, м. Дрогобич, вул. Бориславська, 51/1
E-mail: mark@dmz-vat.com
URL: http://www.dmz-vat.com

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.