Софтгруп, ППСофтгруп, ПП

Директор: Гомола Іван Миколайович

Засновано наше підприємство в 2008 року. Працюємо під гаслом «Професійно, надійно, якісно». Наш колектив це колектив однодумців та професіоналів своєї справи. Системний інтегратор, офіційний дистриб’ютор фінської компанії FF-Automation. Представляємо на ринок України програмовані логічні контролери Autolog® , обладнання для автоматизованих систем управління, сервісний центр. Розробляємо та супроводжуємо програмне забезпечення контролерів Autolog® : Scada системи, системи телеметрії, системи управління виробничими процесами, системи передачі даних і т.д. Другою ланкою діяльності нашого підприємства є розробка та супровід конфігурацій 1С Підприємство 7.7-8.1. Третьою ланкою є: розробка програмного забезпечення для обліку та управлінням мережею АЗС на базі касових терміналів Марія (ЗАТ «Резонанс).

Телефон: (067) 334-43-30
Адреса: Україна, 43000, м. Луцьк, вул. Кравчука, 17/17
E-mail: office@softgroup.net.ua
URL:

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.