Портал, юридична компаніяПортал, юридична компанія

Директор: Дубров Гліб Миколайович

Юридичні послуги та правова допомога в Одесі. Представництво та захист в судах, складання різноманітної документації юридичного напрямку (позови, договори, заяви тощо). Ведення справ з розірвання шлюбу, стягнення аліментів, спадщини. Встановлення та стягнення заподіяної шкоди. Повернення боргів та дебіторської заборгованості (у господарських справах). Реєстрація підприємств (ТОВ, ПП, ФОП, СПД), перереєстрація, ліквідація. Юридична допомога у ДТП, представництво у суді, досудове врегулювання. Юридичні послуги для іноземців - допомога в отриманні посвідки на постійне проживання в Україні, дозволу на працевлаштування, ідентифікаційного номеру тощо. Повний спектр юридичних послуг та правової допомоги в Одесі.

Телефон: (048) 795-60-65
Адреса: Україна, 65110, м. Одеса, вул. Балківська, 33
E-mail: doubrov@lawportal.com.ua
URL: http://www.lawportal.com.ua/law-firm-odessa.html

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.