Тендер-Інформ-КонсалтингТендер-Інформ-Консалтинг

Директор: Клинков Юрій Андрійович

Компанія «Тендер-Інформ-Консалтинг» – надає інформаційні, консультаційні та юридичні послуги підприємствам, установам і організаціям, які виступають на ринку державних закупівель України як Замовники або Учасники торгів, в т.ч.: - Підготовка тендерних пропозицій; - Експертиза тендерної документації; - Консультаційне обслуговування; - Розміщення оголошень про торги; - Розробка тендерної документації; - Розробка методичних документів; - Консультування з питань організації роботи тендерного комітету; - Консультування з питань організації тендерних закупівель; - Інформування про торги в Україні; - Забезпечення нормативними документами; - ON-line консультація на сайті компанії (БЕЗКОШТОВНО!); - Реєстрація підприємства у «Каталозі підприємств» на сайті компанії (БЕЗКОШТОВНО!); - Абонентське обслуговування («Консультант у кишені») та інші.

Телефон: (095) 747-27-07
Адреса: Україна, 07100, м. Славутич, Головпоштамт, а/с 65
E-mail: klinkoff@slavutich.kiev.ua
URL: http://www.tender-consult.at.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.