Фасад, ТОВФасад, ТОВ

Директор: Варшавець Петро Григорович

ТОВ «ФАСАД» є дилером відомих вітчизняних та європейських виробників стінових будівельних матеріалів (лицьова, клінкерна цегла, бруківка, керамічні блоки Поротерм, черепиця, плитка, ступені). Компанія є лідером з виробництва препаратів для очищення та захисту поверхонь з керамічних, бетонних, гранітних та інших будівельних матеріалів від вапняно-соляних, цементних, біологічних і техногенних забруднень. Також компанія „Фасад” виготовляє спеціальні кольорові суміші, що застосовуються для будівництва фасадів з клінкерної, лицьової кераміки, силікатної цегли, керамічного блоку і каменю, бутового каменю та бетонних блоків. Вся продукція ТОВ „Фасад” сертифікована. Політика компанії спрямована на постійне поліпшення якості обслуговування клієнтів, розширення асортименту, впровадження новітніх технологій. Існує гнучка система знижок, яка залежить від обсягу замовлення та сезонності. ТОВ «ФАСАД» рада запросити Вас до взаємовигідної співпраці!

Телефон: (044) 512-78-35
Адреса: Україна, 02660, м. Київ, вул. Крайня, 1-В
E-mail: vvovk@fasad.ua
URL: http://fasad.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.