Спейс Арт, ТОВСпейс Арт, ТОВ

Директор: Онищенко Сергій Петрович

Компанія «Space Art» є постачальником меблів преміум класу торгових марок Wiesner Hager, Giulio Marelli та інших (виробництво - Австрія, Італія, Чехія) в Україні. Наша компанія надає повний комплекс послуг - від розробки дизайн проекту офісу до монтажу меблів і подальшого гарантійного обслуговування. Кожен проект - це індивідуальне і неповторне рішення, що розробляється нашою командою спеціалістів, відповідно до світових іміджевих стандартів та Ваших побажань. Ми високо оцінюємо Вашу довіру і завжди готові надати необхідні рекомендації щодо оптимального використання офісного простору, щоб забезпечити необхідний комфорт і функціональність робочого місця. Наша мета - відзначити індивідуальність кожного клієнта, допомогти відобразити свій унікальний стиль, характер і неповторність.

Телефон: (044) 234-00-21, (066) 461-73-83, (095) 07-13-28
Адреса: Україна, 02099, м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 91, оф. 118
E-mail: office@spaceart.com.ua
URL:

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.