Aрхілюкс, ТОВAрхілюкс, ТОВ

Директор: Максимов Андрій Леонідович

АРХІТЕКТУРНЕ ПРОЕКТУВАННЯ котеджів, офісів, офісних центрів, котеджних містечок з індивідуальною інфраструктурою, багатоповерхових будівель, бізнес-центрів, готелів, кафе, ресторанів, магазинів, супермаркетів, інших будівель і споруд. ДИЗАЙН фасаду, інтер`єру, ландшафту. Використання типових проектів котеджів більш ніж 700шт. ПОГОДЖЕННЯ проектної документації. БУДІВНИЦТВО котеджів. ЗАМОВЛЯЮЧИ СЬОГОДНІ ПРОЕКТ, ви виграєте найдорожче що у Вас є – час, і, як наслідок, економите - гроші. Весною для Вас коштовним буде кожний день для ухвалення зваженого і розумного рішення при виборі будівельної організації і закупівлі будівельних матеріалів. На нашій фірмі зараз діють зимові знижки. ЗАПРОШУЄМО ВАС на конструктивну консультацію архітектора по Вашому об`єкту до нашого офісу: м. Київ, вул.Салютна, буд.1-Б, оф.187 (у районі `Експоплази`). Бажано взяти на зустріч документ на землю, де позначені контури Вашої ділянки.

Телефон: (044) 360-30-33, (050) 357-15-45, (098) 585-58-20, (093) 645-81-51
Адреса: Україна, 04111, м. Київ, вул. Салютна, 1б, оф. 187
E-mail: info@archilux.com.ua
URL: http://www.archilux.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.