Готель інституту підготовки кадрів промисловостіГотель інституту підготовки кадрів промисловості

Директор: Корзун Світлана Олексіївна

Готель розташований в історичному та культурному центрі міста Києва – ПОДОЛІ. 15 хвилин від станцій метро „Контрактова площа” та „Лук’янівка”. З вікон готелю відкривається чудовий краєвид на пам’ятки архітектури: Макаріївська церква, Покровський монастир, Андріївська церква, та схили Дніпра. Поруч знаходяться: Державний Департамент ДАІ, Контрактова площа, Житній ринок, Лук’янівська площа. Транспортна розв’язка: станції метро „Лук’янівка” (15 хвилин), станція метро „Контрактова площа” (15 хвилин), трамвай № 18 та маршрутне таксі №13 до залізничного вокзалу, маршрутне таксі №302 до аеропорту „Жуляни” До Ваших послуг: затишні, чисті, одно та двомісні номери, кафе, автостоянка, турботливий персонал.

Телефон: (044) 417-20-44, 417-83-65
Адреса:
E-mail: [email protected]
URL:

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.