ОдріОдрі

Директор: Коваль Богдан Олександрович

Транспортно-туристичне товариство „ОДРІ” засноване в 2000 р. і успішно та прогресивно розвивається на міжнародному ринку пасажирських перевезень. Транспорт Здійснюємо перевезення до Італії, Іспанії, Німеччини, Великобританії, Франції та країн Бенілюксу. Туризм UA Відпочинок на будь який смак! Екскурсійні тури Європою, Відпочинок на морських курортах, Гірськолижний відпочинок, Діловий туризм, Обслуговування по Україні, Оздоровчий відпочинок, Екстремальний туризм, VIP тури RU Отдых на любой вкус! Экскурсионные туры Европой, Отдых на морских курортах, Горнолыжный отдых, Деловой туризм, Обслуживание по Украине, Оздоровительне туры, Экстремальный туризм VIP туры ENG Rest on be what taste! Excursion rounds by Europe, Rest on sea, Mountain-skier rest, Business tourism, Service on Ukraine, Health rest, Extreme tourism, VIP rounds

Телефон: (032) 258-26-94
Адреса: Україна, 79016, м. Львів, вул. Меретина, 101
E-mail: [email protected]
URL: http://www.odri.net.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.