Меліве, ППМеліве, ПП

Директор: Когутяк Світлана Іванівна

Геодезичні роботи: - створення спеціальних мереж при проектуванні та будівництві будівель та інженерно- технічних споруд; - топографічні зйомки масштабів 1:500 – 1:5000 та їх поновлення; - кадастрові зйомки, топографічні роботи для забезпечення основи різних кадастрів. Землевпорядні роботи: - розробка технічної документації зі складання державних актів на право приватної власності на землю, на право власності на землю і право постійного користування землею, договорів на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди) та договорів оренди землі; - оформлення документів, що посвідчують право власності на землю, право власності на землю або право постійного користування землею; - інвентаризація земель усіх категорій. Землеоцінюючі послуги: - грошова оцінка земель; - експертна грошова оцінка земель.

Телефон: (0342) 74-01-17
Адреса: Україна, 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Макогона, 31-а, офіс 8 (3 поверх)
E-mail: melive@i.ua
URL: http://www.melive.pp.net.ua/

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.