Парусова Галина Михайлівна, приватний нотаріусПарусова Галина Михайлівна, приватний нотаріус

Директор: Парусова Галина Михайлівна

Надання юридичних консультацій, в тому числі консультацій по спадковому праву, вчинення нотаріальних дій: посвідчення заповітів, довіреностей, різного роду договорів (купівля-продаж, дарування, позика, іпотечний договір, договір про поділ майна, що є спільною сумісною власністю подружжя, шлюбний договір та ін.), засвідчення вірності фотокопій документів та виписок з них, засвідчення справжності підписів на документах (заявах, статутах, банківських картках та ін.), засвідчення справжності підпису перекладача, видача дублікатів документів, видача свідоцтв, посвідчення фактів та вчинення інших нотаріальних дій, передбачених чинним законодавством; надання витягів з електронних реєстрів.

Телефон: (044) 200-08-55, (050) 018-89-93, (063) 863-93-50
Адреса: Україна, 01034, м. Київ, вул. Рейтарська, 13б
E-mail: parysova@ukr.net
URL:

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.