Каупервуд, консалтингова групаКаупервуд, консалтингова група

Директор: Галасюк Віктор Валерійович

Консалтингова група «КАУПЕРВУД» з 1993 року успішно здійснює свою діяльність в сфері аудиту, оцінки, фінансово-економічного аналізу, бізнес-планування, інвестиційного аналізу, юридичного супроводу, податкового консультування, ведення бухгалтерського обліку, впровадження правових інформаційних систем, консалтингу тощо. Серед клієнтів групи як великі підприємства, так і підприємства малого і середнього бізнесу, що входять до складу бізнес-груп ПРИВАТ, ІНТЕРПАЙП, СКМ, ІСД, СЕВЕРСТАЛЬ, ТАС, СМАРТ-ХОЛДІНГ, ДНІПРОТЕХСЕРВІС та ін. За даними рейтингу аудиторських та консалтингових компаній України, сформованого у 2006 році рейтинговим центром ІГ «Експерт Україна», консалтингова група «КАУПЕРВУД» очолила трійку лідерів українського ринку консалтингових послуг (www.expertra.com).

Телефон: (056) 370-19-76, 377-33-98, (0562) 47-16-36
Адреса: Україна, 49044, м. Дніпропетровськ, вул. Гоголя, 15а, 5й поверх
E-mail: cowperwoodua@gmail.com
URL: http://galasyuk.com

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.