Клімат-СервісКлімат-Сервіс

Директор: Литвин В.І.

Припливно-витяжні системи вентиляції побутового, комерційного та промислового призначення. Ценральні системи кліматизації. Кондиціонування - спліт-системи побутового, комерційного та промислового призначення. Чілери, фан-койли. Прецизійні кондиціонери. Системи осушування повітря у приватних та громадських басейнах. Очищення, зволоження та іонізація повітря. Теплові завіси, системи інфрачервоного та повітряного опалення громадських та промислових споруд на різноманітних енергоносіях. Опалювальне обладнання на відробленому паливі. ХОЛОДИЛЬНЕ УСТАТКУВАННЯ. Комерційні та промислові морозильні камери. Модульні холодильні камери. Холодильні агрегати та повітреохолоджувачі. Чілери. Рефрижератори. Обладнання та аксесуари для саун. Інфрачервоні сауни. Проектування, монтаж, сервісне обслуговування.

Телефон: (0312) 61-23-32, 63-68-53, (050) 523-70-55
Адреса: Україна, 88000, м. Ужгород, вул. Тимірязєва, 18
E-mail: mail@climate-service.com
URL: http://www.climate-service.com

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.