Науково-методичний центр "Медексперт", ТОВНауково-методичний центр "Медексперт", ТОВ

Директор: Мельник Олександр Васильович

ТОВ НМЦ «Медексперт» надає послуги (консультації) в сфері: Ліцензування медичної практики: отримання ліцензії на медичну практику, організація системи управління охороною здоров’я на об’єктах замовника, підготовка медичних закладів до акредитації, медична статистика, побудова та удосконалення санітарно-протиепідемічних (профілактичних) заходів та підвищення якості надання послуг населенню, розробка методик інструкцій наказів, методичне та інформаційне забезпечення, навчання персоналу (відповідальних осіб) і інше; Будівництво, перепланування медичних закладів: підготовка медичного завдання на проектування, розробка та погодження проектної документації, отримання висновків та ліцензій; Внутрішній аудит: - медичних закладів відповідно до ліцензійних вимог; - підприємств пов’язаних з виробництвом, зберіганням, перевезенням та реалізацією харчових продуктів та питної води, вихованням і навчанням дітей, комунальним та побутовим обслуговуванням населення в галузі санітарного законодавства; Побудова системи управління якістю ДСТУ/ISO: розробка документації (SOP, інструкції, методики, форми та інше) на об’єктах замовника відповідно до ліцензійних правил, санітарного законодавства, національних та міжнародних стандартів ДСТУ/ISO з послідуючою сертифікацією Укрметртестстандартом або іншою акредитованою компанією за вибором замовника; Гігієнічне навчання декретованих контингентів: посадових осіб і робітників організацій діяльність яких пов’язана з виробництвом, зберіганням, перевезенням та реалізацією харчових продуктів та питної води, вихованням і навчанням дітей, комунальним та побутовим обслуговуванням населення; Міжнародні подорожі та здоров’я туристів: оперативні повідомлення про спалахи інфекційних хвороб в світі, заходи з профілактики захворюваності під час міжнародних подорожей. За погодженням з замовником до розробки зазначених вище заходів ТОВ НМЦ «Медексперт» залучає провідних фахівців системи МОЗ і АМН України та інших профільних установ за виробничою необхідністю.

Телефон: (093) 632-56-77
Адреса: Україна, 04074, м. Київ, вул. Автозаводська, 18
E-mail: Medexpert_info@i.ua
URL: http://www.med-expert.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.