Бізнес-Рішення, аудиторська фірмаБізнес-Рішення, аудиторська фірма

Директор: Трухановська Ірина Олексіївна

Згідно з вимогами Аудиторської палати України, надаємо комплекс аудиторських послуг: - аудит господарської діяльності підприємств для внутрішніх та зовнішніх користувачів; - аудиторське підтвердження фінансової звітності підприємства; - ведення бухгалтерського обліку для підприємств всіх форм власності; - відновлення бухгалтерського обліку за первинними документами; - консультації по фінансовому плануванню та оподаткуванню; - складання та подання податкової звітності; - усні та письмові (з прикріпленими та без, нормативними документами) консультації з питань бухгалтерського обліку, оподаткуванню, організації господарської діяльності; - аудит акціонерних товариств: підтвердження фінансової звітності з наданням висновків згідно вимог ДКЦПФР.

Телефон: (044) 502-51-59, 233-85-71
Адреса: Украіна, 03115, м. Київ, вул. Довнар-Запольского, 3/1
E-mail: office@ug.com.ua
URL: http://www.ug.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.