ЄвроСПА, ТОВЄвроСПА, ТОВ

Директор: Уляна Тетяна Борисівна

ТОВ "ЄвроСПА" - провідна спеціалізована проектно-будівельна організація, що пропонує комплексні рішення, пов’язані з реалізацією СПА-центрів, Wellness-зон, оздоровчих комплексів, фітнес- та аква-клубів. МИ ВИКОНУЄМО: 1. Компетентний аналіз об’єктущо підлягає будівництву чи проектуванню (всіх вихідних даних, включаючи як необхідну документацію, так і аналіз ділянки чи існуючих конструкцій), бізнес-план (необхідні інвестиції, строк їх повернення та ін). 2. Розробку загальної та стилістичної концепції, ідеї, назви. 3. Всі стадії архітектурного проектування, в т.ч. ПП (передпроектні пропозиції для отримання АПЗ), П (Проект), РП (Робочий проект), РД (Робочу документацію). 4. Конструктивні та технологічні рішення. 5. Дизайн-проект, підбір всіх оздоблювальних матеріалів, меблів, сантехніки, освітлення. 6. Поставку обладнання. 7. Ремонтні, будівельні та оздоблювальні роботи. 8. Підбір персоналу. 9. Підготовку до запуску. 10. Управління об’єктом.

Телефон: (044) 228-54-78, (050) 388-55-33
Адреса: Україна, 01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 68
E-mail: hr@evrospa.com
URL: http://www.evrospa.com

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.