Пейнтбольний клуб "Фалькон"Пейнтбольний клуб "Фалькон"

Директор: Кириченко Олег Миколайович

Пейнтбольний клуб "Фалькон" огранізовує та проводить різноманітні ігри в пейнтбол - від розважальних ігр для невеликої кількості чоловік до спортивних турнірів або великих корпоративних змагань та сценарних пейнтбольних ігор. Клуб працює цілий рік, на своїй території має 2 стаціонарних ігрових майданчика: спортивний та "сайгон", проводить виїздні ігри на будь-якій території. Є великий парк спорядження та кваліфікований персонал. На території клубу є обладнані місця для пікніку з декількома мангалами, на яких відвідувачі можуть власноруч готувати шашлик та ін. Також є критий обігріваємий взимку павільон для проведення урочистих заходів, корпоративних або приватних вечірок. Цифровий проектор та великий екран дозволяють проводити семінари, навчання, майстар-класси. Клуб здійснює набір та тренування спортивних команд для участі в змаганнях різного рівня. В клубі також є магазин пейнтбольного спорядження з великим асортиментом товарів.

Телефон: (044) 223-38-77, 361-47-30, (067) 465-01-32
Адреса: Україна, 03187, м. Київ, пр. Глушкова, 9
E-mail: [email protected]
URL: http://playpaintball.com.ua/

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.