ІКС-Маркет, ЗАТІКС-Маркет, ЗАТ

Директор: Прошунін Віктор Григорович

Компанія «ІКС-Маркет» - ведучий системний інтегратор на ринку України. Представляє повний комплекс послуг по оптимізації і автоматизації процесів підприємств роздрібної торгівлі, ресторанів, підприємств сфери послуг (розважальні центри, кінотеатри і т.д), логістичних комплексів. Серед основних напрямків діяльності компанії можна виділити: - консалтинг – професійна консультація спеціалістів по визначенню і вирішенню задач, вибору відповідного обладнання і програмного забезпечення, розробка рекомендацій по оптимізації рішень, які вже використовуються, - системи управління і автоматизації (проектування, впровадження і обслуговування), - постачання фіскального обладнання (касових апаратів, фіскальних регістраторів), розробка для даного виду обладнання відповідного програмного забезпечення, - постачання обладнання для роботи зі штрих-кодом (сканери, принтери, термінали збору даних), - постачання ваговимірювального обладнання, обладнання для маркування і пакування, - постачання Wi-Fi обладнання (точка доступу, контролери, антени), - організація постачання, налаштування, технічного і сервісного обслуговування обладнання і програмних продуктів.

Телефон: (044) 490-81-69
Адреса: Україна, 03037, м. Київ, вул. М. Кривоноса, 2а
E-mail: reklama@market.kiev.ua
URL: http://www.ics-market.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.