Чернігівське відділення Українського державного геологорозвідувального інститутуЧернігівське відділення Українського державного геологорозвідувального інституту

Директор: Лукін Олександр Юхимович

Чернігівське відділення є структурним підрозділом Українського державного геологорозвідувального інституту – головної державної наукової установи, яка здійснює науковий супровід, планує та коригує геологорозвідувальний процес у державі. Відділення забезпечує проведення фундаментальних та прикладних наукових досліджень у галузі вивчення, дослідження та використання вуглеводневих надр Східного нафтогазовидобувного регіону України. Виконуються: - кількісна та геолого-економічна оцінка перспектив нафтогазоносності ДДЗ; - наукове обґрунтування напрямків регіональних та пошуково-розвідувальних робіт на нафту і газ; - оптимізація розвідки родовищ вуглеводнів; - вивчення геологічної будови регіону за результатами літологічних, стратиграфічних та тектонічних досліджень; - геолого-промислові дослідження з проблем розкриття та інтенсифікації припливів вуглеводнів у теригенних та карбонатних породах; - дослідження газоконденсатних систем.

Телефон: (04622) 4-10-46, 4-43-72
Адреса: Україна, 14000, м. Чернігів, вул. Щорса, 8
E-mail: ukrnigri@mail.cn.ua
URL:

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.