Дена Метал Україна, ТОВДена Метал Україна, ТОВ

Директор: Волошин Галина Євгенівна

ТОВ «ДЕНА МЕТАЛ УКРАЇНА» (Івано-Франківськ) пропонує вироби з дроту (сушки для посуду, полички, шухлядки та лотки для меблів та холодильного устаткування, контейнери для білизни та сміття, кошики самообслуговування, торгові стелажі, дротяні манекени, перегородки, решітки, гачки і т.п.) під Ваше замовлення. Наша компанія ріже, гне, зварює дріт та металеві пластини, а також виконує цинкування та різноманітне порошкове покриття згідно креслення Замовника, використовуючи при цьому іноземні роботизовані верстати з координатним управлінням, верстати автоматичної зварки, інше сучасне устаткування, що дозволяє дотримуватись стандартів найвищої європейської якості. Крім того, компанія також надає послуги плазморізального верстату «Messer» з високою роздільною здатністю, що дозволяє розкроїти лист сталі товщиною до 30 мм та розміром 2м×4м із швидкістю до 5м за хвилину із точністю, близькою до лазерної порізки. При чому наші інженери за допомогою спеціального програмного забезпечення мінімізують відходи і забезпечують Замовнику оптимальний розкрій деталей. Також компанія займається виготовленням ковшів для спецтехніки. ТОВ «ДЕНА МЕТАЛ УКРАЇНА» є членом «DANA GROUP Ltd.» і є дистриб’ютором відомої датської компанії-виробника меблевої фурнітури – HT BENDIX. (каталог). Для наших Замовників працює гнучка система знижок. Можливе виробництво з матеріалу Замовника. За детальнішою інформацією звертайтеся до нашого менеджера.

Телефон: (0342) 59-51-36
Адреса: Україна, 77422, Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, с. Ямниця, вул. Галицька, 58, оф. 212
E-mail: manager@danametal.if.ua
URL: http://www.danametal.if.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.