Євро Панда, ТзОВЄвро Панда, ТзОВ

Директор: Присяжнюк Ю. М.

Продаж будівельних та оздоблювальних матеріалів. Гідроізоляція HYGROSTOP, високотемпературна ізоляція, ізоляція для печей (МКРР-130 вата муліто-кремнезиста ефективним ізоляційним матеріалом, що має низьку теплопровідність та теплоємність, високу термічну стійкість і здатність до різких температурних змін, високу хімічну стійкість, чудові звукопоглинаючі властивості), теплотрас, трубопроводів ( Фольгоізол ФГ - рулонний матеріал на основі рифльоної фольги з алюмінію та резинобітумної маси). Матеріали (тайванські художні стелі та малазійський гіпс високої якості) для дизайнерського оздоблення барів, кафе, ресторанів, готелей тощо. Виконання гідроізоляційних робіт матеріалами HYGROSTOP.

Телефон: (032) 254-02-32
Адреса: Україна, 79053, м. Львів, вул. Наукова, 5а/107
E-mail: europanda@ukr.net
URL: http://panda.lviv.net

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.