Клуб Рослин, садовий центрКлуб Рослин, садовий центр

Директор: Зінько Назарій Ярославович

Гуртовий та роздрібний продаж хвойних та листяних декоративних кущів та дерев, квітів. Широкий вибір сортів, розмірів та форм (щеплені, плакучі, живоплотові, солітери). Від 20см до 5м. Привозимо рослини на замовлення. Продаж супутніх товарів для озеленення (добрива та торфосуміші, засоби захисту рослин, садовий інвентар, мульча, огорожі). Комплекс послуг по ландшафтному проектуванню, озелененню та благоустрою. Всі види ландшафтних робіт: проектування, дренаж, полив, укладання доріжок, облаштування квітників, газонів, міксбордерів, посадка рослин, освітлення, водойми, альпійські гірки. Гарантія на виконану роботу. Обслуговування: обрізка дерев та кущів, лікування, захист рослин, догляд за газоном. Послуги садівника (догляд за прибудинковою територією).

Телефон: (032) 243-30-00, (063) 050-10-40
Адреса: Україна, 81127, м. Львів, вул. Спортивна, 8
E-mail: plants.club@gmail.com
URL: http://www.plants-club.com

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.