Центнерики, ТзОВЦентнерики, ТзОВ

Директор: Кашуба Геннадій Володимиович

ТзОВ "Центнерики" заснована в квітні 2004 року, співпрацює з ТзОВ "АЙПІЄ-Л", ТзОВ "Третій Легіон", ВАТ «Комунпостач», Міжнародні Авіалінії України (м. Київ) та інші, в сфері будівництва та ремонтно-оздоблювальних робіт на території Львівщини, а також Київської, Франківської та Житомирської областей. При проведенні будівельних та ремонтно-оздоблювальних робіт товариство використовує кранові установки, установки подачі бетонних та вапняних сумішей на висоту, та інші механізми що зменшують трудозатрати. ТзОВ "Центнерики" також виконує роботи по монтажу легких збірно-розбірних конструкцій об’єктів торгівлі з сандвіч-панелей (ринок "Шувар", "Південний", супермаркети). Надаємо будівельні послуги, як у приватному секторі, так і на промислових підприємствах по індивідуальній забудові, ландшафтні роботи на присадибних ділянках, проведення ремонтних та монтажних робіт.

Телефон: (050) 317-09-00
Адреса: Україна, 79000, м. Львів, вул. Городоцька, 197/27
E-mail: centneryky@gmail.com
URL: http://www.centneryky.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.