Центр моніторигу столичної освіти, ДПЦентр моніторигу столичної освіти, ДП

Директор: Линовицька О.В.

Центр моніторингу столичної освіти – сучасна дослідницька установа, яка здійснює моніторинг в освітній галузі міста Києва, створена відповідно до рішення Київської міської ради від 28.12. 2006 року № 544/601. Напрями роботи Центру моніторингу столичної освіти: - організаційно-технологічна підготовка здійснення моніторингу навчальних досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів; - проведення педагогічних, психологічних, психолого-педагогічних, соціологічних, статистичних досліджень у сегменті загальної середньої освіти (1 – 12 класи ЗНЗ) і дошкільних навчальних закладах; - оцінювання якості освітнього середовища на рівні міста, району, навчального закладу; - підготовка педагогів до запровадження моніторингу якості освіти в навчальних закладах; - оприлюднення результатів моніторингових досліджень з метою забезпечення освітян та громадськості м. Києва об’єктивними даними про якість столичної освіти.

Телефон: (044) 520-17-00
Адреса: Україна, 03035, м. Київ, вул. Кудряшова, 12/14
E-mail: [email protected]
URL: http://monitoring.in.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.