Корнилевич В.П., СПДКорнилевич В.П., СПД

Директор: Корнилевич Володимир Петрович

Виготовляємо під замовлення та реалізуєм верстати для рядового намотування котушок (міні котушок); установки для краплинного просочення лаком якорів, статорів, котушок; універсальні установки для приварювання вивідних кінців до ламелей якоря, верстати для намотування якорів та інш. Всі верстати прості в експлуатації, економічні та малогабаритні. Ціни конкурентно здатні. Надаємо послуги з ремонту, модернізації та розробки систем управління промисловим устаткуванням. Розробка програмного забезпечення електронних систем управління на базі програмованих контроллерів власного та імпортного виробництва ведеться з врахуванням побажань Замовника. Є великий досвід в реконструкції, модернізації верстатів деревообробної промисловості; харчовій промисловості; металообробних верстатів; намотувального устаткування; мірного різання; плазмового різання; верстатів ЧПУ та інш.

Телефон: (03344) 4-04-04, 3-07-78
Адреса: Україна, 45400, м. Нововолинськ, вул. Луцька, 25
E-mail: info@lavr.com.ua
URL: http://www.lavr.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.