Мельник Р.А., прватний нотаріусМельник Р.А., прватний нотаріус

Директор: Мельник Руслана Аліскерівна

Мета сайту - інформувати та допомагати. Користувач, що завітав на наш сайт знайде тут відповіді на питання, що його цікавлять. На нашому сайті Ви отримаєте всю необхідну та повну інформацію щодо оформлення нотаріальних дій в Україні та, зокрема, в Києво-Святошинському районі Київської області Послуги. Ви знайдете тут адреси та координати нотаріусів України Нотаріуси України. Зареєстровані нотаріуси отримають можливість спілкуватися на форумі для обговорення проблемних питань, що виникають в роботі нотаріуса Форум. Розділ Інформація для відвідувачів містить цікаву та корисну інформацію щодо законодавчих, суспільних, політичних, економічних подій в Україні. Крім того, за допомогою нашого сайту Ви отримаєте швидкий доступ до постійно оновлюваної законодавчої бази України, необхідної як при здійсненні нотаріальних дій так і у повсякденному житті Законодавство України. Передбачена можливість дізнатися координати установ та організацій Києво-Святошинського району Київської області Установи Києво-Святошинського району. Також наш сайт містить посилання на офіційні сайти державних організацій, установ, підприємств України Веб-сайти установ. Прогноз погоди, курси валют - завжди свіжі новини про погоду та курси валют Інформери. Координати нотаріуса знайдете в розділі Контакти.

Телефон: (0298) 6-17-71
Адреса: Україна, 08131, Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Борщагівка, вул. Леніна, 47, оф. 9
E-mail: melniknotar@gmail.com
URL: http://notar-melnik.com/

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.