Каскад, архітектурно-будівельна компаніяКаскад, архітектурно-будівельна компанія

Директор: Кравз Роман Миколайович

Ми працюємо на будівельному ринку вже 18 років. За цей час компанія набула неабиякого досвіду у галузі будівництва приватного житла. АБК Каскад виконує весь комплекс робіт, пов'язаних з будівництвом котеджів, від виготовлення проекту, до здачі об'єкту "під ключ". Наша компанія будує всі види котеджів: кам'яні(цегляні), дерев'яні(клеєний брус, щитові, фахверкові). Всі будівельні роботи виконуються фаховими спеціалістами за допомогою власної техніки, механізмів та оснащення. 90% необхідних для будівництва матеріалів та комплектуючих компанія отримує безпосередньо від виробників, або виготовляє на своїй виробничій базі. При будівництві дерев'яних котеджів частка будівельних матеріалів та комплектуючих, виготовлених на виробничій базі АБК Каскад сягає, 70-75%! Всі котеджі будуються із застосуванням енергозберігаючих технологій. АБК Каскад має технічну можливість забезпечувати свої об'єкти альтернативними джерелами енергії.

Телефон: (050) 317-80-30, 317-97-93
Адреса: Україна, 08131, Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 7
E-mail: kravz@ukr.net
URL: http://abk-kaskad.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.