Левко, ППЛевко, ПП

Директор: Чміль Ірина Львівна

Наша друкарня - це виробництво повного циклу: від ідеї, дизайну до готового виробу. Головні критерії роботи нашої фірми - це якість, швидкість та помірні ціни. Ми пропонуємо Вам: - креативний дизайн, розробка логотипу та фірмового стилю, підготовка до друку, web-дизайн; - фотопослуги: рекламна, весільна та художня зйомка, художня обробка фото, комп’ютерний монтаж, виготовлення запрошень; - друк цифровий та офсетний від 1 штуки: візитки, флаєри, відкритки та запрошення, листівки, буклети, плакати, календарі, каталоги, прайси, папки, фірмові бланки, конверти, наклейки, етикетки, журнали, книги, виготовлення магнітиків, пивні підставки, упаковка та коробки; - післядрукарські послуги: ламінація, лакування, висікання, біговка, склейка, перфорація, брошюрування, скріплення металевою пружиною, шитво скобою, біндерування, листопідбір.

Телефон: (0322) 63-10-27, (068) 501-85-94, (050) 371-45-21
Адреса: Україна, 79000, м. Львів, вул. Володимира Великого, 12
E-mail: ira@levko.com.ua
URL:

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.