ОБІ Консалтинг Україна / OBI Consulting UkraineОБІ Консалтинг Україна / OBI Consulting Ukraine

Директор: Животовський Кирил

OBI-Consulting Ukraine О.Б.И.-Консалтинг Україна – представництво європейської компанії що спеціалізується на консультуванні з питань стратегічної та бізнес розвідки для міжнародних компаній та державних установ, працюючи в Європі та Центральній Азії. OBI-Consulting Ukraine О.Б.И.-Консалтинг Україна надає своїм клієнтам, які зустрілися із викликами нового бізнес-тисячоліття, в еру глобальних конкурентних війн, чітке бачення їхніх проблем, а також надає допомогу у реалізації цілей стратегічного розвитку. OBI-Consulting О.Б.И.-Консалтинг має розгалужену мережу консультантів в більше ніж 25 країнах в Центральній та Східній Європі, Скандинавії та Центральної Азії. Консультації з питань стратегічної та бізнес розвідки: - Розвідувальні дослідження та аналіз, бізнес розвідка - Управління ризиками в роботі із інформацією - Управління конкурентною розвідкою

Телефон: (096) 291-58-40
Адреса: Україна, 39601, м. Кременчук, вул. Квартал 101, 10-а, оф. 52, 53
E-mail: k.zhyvotovskyy@obi-consulting.eu
URL: http://www.obi-consulting.eu

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.