Gold Web, веб-студіяGold Web, веб-студія

Директор: Колодій Андрій Брониславович

Веб-студія «GOLD WEB» розробляє функціонально завершені рішення в галузі веб-дизайну, програмуванні і просуванні розроблених веб-сайтів. Поняття веб-дизайн – збірне і дуже динамічне, це ефективна реклама, мода і програмні технології в одному. Наша компанія опирається на досвід, який ми вже отримали, і постійно вдосконалює свої можливості у галузі веб-технологій. В нашій компанії працюють досвідчені менеджери, веб-розробники, веб-дизайнери, програмісти, веб-верстальники, спеціалісти по просуванню, спеціалісти по написанню рекламних текстів для веб-сайтів. Ми пропонуємо створення сайтів будь-якої складності: промо-сайти, корпоративні сайти, бізнес-портали, Інтернет-магазини. Також ми здійснюємо редизайн вже існуючих веб-сайтів, пропонуємо розробку Інтернет-банерів, мультимедійних презентацій, дизайну та надаємо всі необхідні супутні послуги. Також ми надаємо професійні послуги розробки графічного дизайну, розробки логотипів та фірмового стилю.

Телефон: (032) 239-52-55
Адреса: Україна, 79018, м. Львів, вул. Стороженка, 12, оф. 97
E-mail: office@goldweb.com.ua
URL: http://www.goldweb.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.