FRT-GROUPFRT-GROUP

Директор: Стасюк Вадим

Напрямок діяльності компанії FRT-GROUP - системи безпеки та автоматизації будівель - вибрано не випадково. Адже, саме в даний час все більш актуальними стають питаня безпеки, захисту інформації, стабільної та автоматизованої роботи обладнання, енергозюерігаючі технології в усіх сферах життедіяльності людини. В основу нашої роботи покладено принципи комплексного підходу до вирішення забачі будь якої складності, використання тільки перевірених часом матеріалів та обладнання провідних світових виробників, а також - зробити усе можливе, щоб співпраця з компанією принесла Вам задоволення. На даний момент Ми пропонуємо: - блискавкозахист - заземлення - альтернативні джерела живлення - активні системи безпеки - проектування - кабельні вироби - пристрої захисту від перенапрун

Телефон: (044) 383-03-13, (066) 054-38-03
Адреса: Україна, 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 12а
E-mail: [email protected]
URL: http://www.frt-group.com

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.