Абсолют СервісАбсолют Сервіс

Директор: Романенко Дмитрий Дмитриевич

Компанія Абсолют Сервіс надає послуги з оренди, прокату проекційного і презентаційного устаткування, торгівельне устаткування, виставкове устаткування, відео, аудіо устаткування для проведення виставок, презентацій, конференцій, семінарів, святкових заходів, шоу і так далі. Київ. Забезпечуємо технічною підтримкою будь-які заходи, такі як: Виставки, конференції, тренінги, семінари, презентації, конгреси, ділові зустрічі, розважальні програми, екстремальні види відпочинку, PR -компанії і мн. ін. А так само: Організація і проведення банкетів, фуршетів, кейтерінга, весіллів, пікніків, корпоративних заходів, конференц-сервіс і так далі. Комплексна організація будь-якого по складності заходу!

Телефон: (044) 223-02-23, (096) 295-21-21
Адреса: Україна, 04128, м. Київ, вул. Туполева, 1, оф. 1
E-mail: 2227702@i.ua
URL: http://www.absolute-service.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.