Готель "Навчально-методичного центру" профспілокГотель "Навчально-методичного центру" профспілок

Директор: Дорожкіна Ірина Василівна

Підприємство “Навчально-методичний центр” профспілок – це єдиний комплекс, який надає низку навчальних і готельних послуг, конференц-сервіс, а також забезпечує смачним харчуванням за помірними цінами. Затишний готель Центру має в своєму розпорядженні: 40 номерів комфортабельних номерів на 70 осіб (номери «Люкс»; 1-, 2- та 3-місні номери). Кафе Центру пропонує смачні страви і напої за помірними цінами та ввічливе обслуговування, 3 затишних зали на 90 і 50 осіб, а також VIP-зала на 8 персон. Це ідеальне місце для обіду, зустрічі із друзями, корпоративних свят, бізнес-ланчів, банкетів, фуршетів, весіль тощо. Навчально-методичний центр надає конференц-послуги на найвищому рівні. 8 зручних, комфортабельних аудиторій (від 15 до 60 місць) і актовий зал (160 місць) Центру обладнані всіма необхідними технічними засобами для проведення презентацій, ділових зустрічей, тренінгів, конференцій, семінарів, круглих столів, банкетів та ін. заходів.

Телефон: (0462) 95-23-69, 95-84-30
Адреса: Україна, 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 105-а
E-mail: [email protected]
URL: http://www.hotel.cn.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.