Професійні технологіїПрофесійні технології

Директор: Кузнєцов Євген Георгійович

СОНЯЧНІ БАТАРЕЇ (фотоелектричні системи) o Проектування o Поставка обладнання o Монтаж o Сервіс ----------------------------------------------------------------------------------------------- o Повний комплекс ремонтних і декоративно-оздоблювальних робіт o Ведення робіт внутрішніх і зовні на фасадах o Інженерні мережі o Реалізація будь-яких дизайнерських рішень o Делікатність, естетика і якість виконуваних робіт ----------------------------------------------------------------------------------------------- PROTEKTOR (Німеччина) – профілі штукатурні в асортименті. Імпортування, продаж. ----------------------------------------------------------------------------------------------- SEMIN – будівельні суміші для професіоналів в асортименті. Імпортування, продаж

Телефон: (050) 410-17-29
Адреса: Україна, 04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 64
E-mail: proftechno@ukr.net
URL:

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.