Слісарук, СПДСлісарук, СПД

Директор: Слісарук Юрій Миколайович

Постачання з Тайваню обладнання для волочіння стального дроту, обладнання та інструменту для виробництва шурупів, гвинтів, саморізів, болтів, гайок, заклепок, цвяхів, металевих сіток, колючого дроту. Головні типи машин: одноматричні двоударні холодновисадочні автомати, багатопозиційні холодновисадочні автомати, різьбонакатні автомати, різьбонарізні автомати, цвяхарні автомати, верстати для гвинтової та кільцевої накатки цвяхів, верстати - коллатори для зварювання цвяхів на дріт, автомати для виробництва цвяхів в обоймах, волочильні стани для стального дроту, пристрої для механічного видалення окалини, обладнання для перевірки якості та сортування кріпильних виробів, лінії термічної обробки, обладнання для нанесення гальванічних покриттів, лінії для виробництва сітки-рабиці, габіонних сіток, зварних сіток, колючого дроту, холодновисадочний та різьбонакатний інструмент, пневмомолотки барабанного типу для забивання цвяхів.

Телефон: (044) 228-72-08, (067) 720-47-10
Адреса:
E-mail: hong-kong@ukr.net
URL: http://slisaruk.ukrbiznes.com

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.