Українська транспортна страхова компанія., ПрАТ (ЮТІКО)Українська транспортна страхова компанія., ПрАТ (ЮТІКО)

Директор: Пашнєв Микола Олексійович

CК «ЮТІКО» (ПрАТ “Українська транспортна страхова компанія.”) працює на українському страховому ринку з 1994 року. Першочергову увагу ЮТІКО приділяє майновому страхуванню, страхуванню вантажів і транспорту (наземного, повітряного), страхуванню відповідальності, медичному страхуванню і страхуванню медичних витрат осіб, що виїжджають за кордон або подорожують територією України, страхуванню від нещасних випадків та ін. Досягненням ЮТІКО за роки діяльності та в умовах економічної кризи є фінансова стійкість. Компанія має стійку динаміку змін страхових премій, сформовані страхові резерви в необхідному об'ємі, демонструє багатократне перевищення показників фактичного запасу платоспроможності перед нормативним, виступає одним із лідерів на ринку за розміром статутного фонду.

Телефон: (044) 289-60-61, 289-66-93, 289-84-81
Адреса: Україна, 01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 77
E-mail: utico@utico.com.ua
URL: http://www.utico.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.