Патентна агенція РоманенкоПатентна агенція Романенко

Директор: Романенко Дмитро Миколайович

Послуги, які надаються агенцією: -патентування винаходів і корисних моделей; -патентування промислових зразків; -реєстрація торговельних марок (знаків для товарів і послуг); - реєстрація авторських прав на музичні твори, твори літератури, живопису, фотографії, комп’ютерні програми та інш. ; -реєстрація топографій мікросхем; -реєстрація зазначень місць походження товарів; -міжнародне патентування; -підтримання чинності патентів та свідоцтв на всі об’єкти інтелектуальної власності; -підготовка та реєстрація договорів передачі прав на об’єкти інтелектуальної власності та ліцензійних договорів; -проведення патентних пошуків, досліджень рівня техніки і патентної чистоти об’єктів інтелектуальної власності; -консультації з усіх питань, що стосуються інтелектуальної власності.

Телефон: (044) 464-85-67, (068) 616-69-13
Адреса: Україна, 04210, м. Київ, пл. Дружби Народів, 1
E-mail: info@romanenko.biz
URL: http://www.romanenko.biz

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.