Компанія ДІРОМ, ТОВКомпанія ДІРОМ, ТОВ

Директор: Калмиков Дмитро Володимирович

Історія компанії "ДІРОМ" бере початок у 2005 році. Послідовні кроки і ретельно зважені рішення допомогли нам досягти лідерства в своєму секторі ринку, а саме на ринку збуту якісних будівельних матеріалів. Наша компанія досягає поставлених цілей, переживаючи бурхливі зльоти і падіння українського ринку, неухильно дотримуючись принципів реалізації товарів бездоганної якості і надання сервісу найвищого рівня. Ми будуємо партнерські стосунки як з постачальниками, так і з клієнтами на принципах спільного вирішення поставлених завдань. Ми зацікавлені в тому, щоб наші клієнти залишилися задоволені і знов і знов зверталися саме в нашу компанію, прагнемо постійно розширювати нашу збутову діяльність, залучаючи до співпраці все нових і нових постачальників. Працюючи з нами, Ви будете точно знати, що купуєте — якісні будівельні і оздоблювальні матеріали, оперативну доставку, консультації на всіх етапах співпраці, і, звичайно, найвигідніші ціни!

Телефон: (057) 752-20-20
Адреса: Україна, 61010, м. Харків, вул. Нетіченська, 25, оф. 38
E-mail: info@dirom.com.ua
URL: http://www.dirom.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.